Fenomenální André Rieu! Houslový virtuóz a vynikající hudebník představí svou jedinečnou show z Maastrichtu na nádvoří děčínského zámku už dnes večer. Záznam letošního koncertu máme připravený v letním kině. V Dlouhé jízdě bude také připraven kyvadlový autobus s doborovolným jízdným. Odjezdy nahoru jsou načasovány na 20:30, 20:45, 21:00, 21:15 a 21:25. Cestou dolů už autobus nepojede. Restaurace a kavárna budou otevřeny.

První "babykino"

28.112011
more

Na středu 16.11. od 10:00 připravilo Kino Sněžník v prostorách kinokavárny klubu Le Garage Noir pro všechny maminky s malými dětmi první „Babykino“. Promítala se romantická komedie "Hezké vstávání". Dorazilo na dvě desítky dospělých diváků, nepočítaně nejmenších a mezi sedačkami bylo odstaveno šest kočárků. Atmosféra se všem líbila a na přání maminek má kino v plánu tento formát opakovat znovu v půli prosince.

Vážení diváci,

Stále se vede spor, kdy po konci filmu rozsvěcet v sále. V návštěvním řádu kina je uvedeno, že divák setrvá na svém místě do konce představení včetně celých titulků. To se ale ukazuje v praxi jako nereálné. Ale rozsvěcet, když ještě ani první jméno nedoběhlo na konec plátna, je nejen pro diváka surově rychlý návrat do reality, ale i nedůstojné vůči tvůrcům. Došli jsme tedy ke kompromisu. Jedna minuta titulků zcela ve tmě a poté půl minuty pozvolna rozsvěcet. Sice se tak nedostane na jméno posledního řidiče komparsu, ale slušnost vůči hlavním účinkujícím a tvůrcům zůstane zachována. Zároveň diváci dostanou ještě chvíli možnost film „strávit“ a vychutnat. Ani vpád do reality nebude tak rychlý. Od května promítáme tímto způsobem. Vzhledem k tomu, že pohyb v sále ve tmě je i otázkou Vaší bezpečnosti, obracíme se na Vás s prosbou: i pokud pospícháte, mějte pochopení a vydržte ještě chvíli i s ohledem na ostatní na svých místech. Nechceme Vás omezovat. Otvíráme diskuzi na toto téma. Zajímají nás Vaše reakce.  Jen na Vás záleží, zda v Kině Sněžník se tento způsob závěru projekce stane pravidlem. 

 

 

Martin Pošta
vedoucí Kina Sněžník

Vznik Aktualit

08.052011
more

Založili jsme pro Vás novou rubriku „Aktuality“. Název není úplně přesný. Nehodláme zde informovat jen o akcích do budoucna, ale budeme zveřejňovat i různé reportáže o akcích, které už v kině proběhly, sdělení ohledně chodu kina, vyjádření a omluvy, zajímavosti, data mimořádných projekcí neuvedených v měsíčním programu a sem tam i nějaké subjektivní doporučení na film. Věřím, že tato nová rubrika přispěje k větší otevřenosti v komunikaci s diváky a pomůže návštěvníkům lépe se orientovat v nabídce kina.

 

Martin Pošta
vedoucí Kina Sněžník