:

Sezn@mka - Letní kino na zámku

Sobota30.07
2130 more
rezervace 130
 • 12+ Komedie
 • 90 min. 2D
 • 2016 ČR Premiéra

 Režie: Zita Marinovová

Hrají: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Zuzana Kajnarová, Marie Doležalová, Šárka Vaculíková, Ladislav Hampl, Petr Vondráček, Lukáš Pavlásek, aj.

"Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát. Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti.

André Rieu: Koncert z Maastrichtu 2016 - Letní kino na zámku

Neděle31.07
2130 more
rezervace 190
 • Koncert
 • 180 min. Titulky 2D
 • 2016 Nizozemsko Premiéra

 Andrého koncert trhal v roce 2015 rekordy v návštěvnosti v mnoha zemích a publikum zaujal v každém koutu Evropy. Letos se znovu těšíme na osvědčené, ale i nové tváře a doufáme, že se k nám ve svém kině na tuhle fantastickou událost přidáte. Nizozemský mistr André Rieu se vrací do rodného Maastrichtu na další neuvěřitelný koncert pod širým nebem, plný hudby, smíchu i ohňostrojů. Připravte se na spoustu emocí během mimořádného koncertu tohoto roku, který baví publikum po celém světě. André je fanouškům důvěrně známý jako "král waltzu". Každý rok vystupuje před tisíci fanoušky v překrásných kulisách středověkého náměstí svého rodného Maastrichtu v Nizozemsku. Letos se k němu jako vždy připojí slavný Johann Strauss Orchestra, jeho sopranistky a tenoři a speciální hosté. Koncerty v Maastrichtu jsou z celé Adrého sezóny nejpopulárnější a v roce 2016 se navíc chystá největší a nejvelkolepějšímu vystoupení, které bylo kdy v kinech k vidění. André chce okouzlit publikum na nezapomenutelném večeru plném humoru, hudby a emocí. Nechte se pohltit okouzlující atmosférou, která baví publikum v každém koutě planety. Všechny Andrého fanoušky svádí dohromady společná touha sdílet a zažít překrásnou hudbu, smích, tanec i několik slz. Když se ptali Adrého, co by vzkázal svým fanouškům po celém světě, řekl: "Jsem tak rád, že můj koncert v domácím Maastrichtu bude v červenci znovu k vidění v kinech! Bude to úžasný večer a můžu vám slíbit, že to bude hudební zážitek, který si budete pamatovat. Jestli se k nám nemůžete přidat v Maastrichtu, dorazíme my za vámi do vašeho kina."

Teorie tygra - Letní kino na zámku

Pondělí01.08
2130 more
rezervace 100 PŘIDÁVÁME!
 • Road movie / Komedie / Drama
 • 101 min.
 • 2016 ČR

Režie: Radek Bajgar
Hrají: Jiří Bartoška, Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Jiří Havelka, Pavla Beretová, Jakub Kohák, Iva Janžurová, Arnošt Goldflam, Lucia Siposová, Klára Melíšková, Jaromír Dulava, Tereza Těžká

Road movie o muži, který si v šedesáti vzpomene, že míval sny i vlastní vůli a že chce zpátky vládu nad svým životem. Vydá se na riskantní cestu navzdory tomu, že tím přichází o vše. Film je též o jeho ženě, která to prostě myslela dobře: za manželství i svého muže obětavě převzala zodpovědnost, protože muži toho nejsou schopni. Revolta starého pána rozkolísá zavedené pořádky i v rodinách jejich dětí. Mladí by si to rádi zařídili lépe, ale zničující rodinná strategie pomalé přeměny z tygrů na králíky má hluboce zapuštěné kořeny.

Hra peněz - Letní kino na zámku

Úterý02.08
2130 more
rezervace 100
 • 12+ Drama / Thriller
 • 95 min. Titulky 2D
 • 2016 USA

 Režie: Jodie Foster

Hrají: George Clooney, Julia Roberts, Jack O'Connell, Dominic West, Caitriona Balfe, Christopher Denham, Giancarlo Esposito, Liz Celeste, Marko Caka, Pernell Walker, aj.

V napínavém thrilleru Hra peněz, jehož děj se odvíjí v reálném čase, se herecké hvězdy George Clooney a Julia Roberts objevují v rolích moderátora finančního televizního pořadu Leeho Gatese a jeho producentky Patty, kteří se ocitají ve velice výbušné situaci poté, co kontrolu nad studiem násilím převezme rozzlobený finančník, jenž přišel o veškerý svůj majetek (Jack O'Connell). V průběhu napínavého střetu, vysílaného televizí v přímém přenosu milionům diváků, jsou Lee a Patty nuceni pustit se do boje nejen s útočníkem samotným, ale také s časem, aby rozpletli záhadu konspirace, ukrývající se na pozadí současných frenetických a vysoce technizovaných globálních obchodních trhů.

Kniha džunglí - Letní kino na zámku

Středa03.08
2130 more
rezervace 100
 • Dobrodružný / Drama / Fantasy / Rodinný
 • 105 min. Dabing 2D
 • 2016 USA

 Režie: Jon Favreau

Hrají: Neel Sethi, Bill Murray, Ben Kingsley, Idris Elba, Scarlett Johansson, Christopher Walken, Giancarlo Esposito, Lupita Nyong'o, Jamie Dornan

Hrdinou filmu je chlapec Mauglí (nováček Neel Sethi), člověčí mládě vychované v džungli vlčí smečkou. Do džungle však přichází hrozivý tygr Šér Chán, jenž si nese jizvy způsobené člověkem. Šér Chán chce zničit vše, co vnímá jako ohrožení a Mauglí cítí, že již v džungli není vítán. A tak opouští svůj domov a vydává se na dobrodružnou cestu plnou poznání. Provází ho přísný mentor, pardál Baghíra, a veselý medvěd Balú. Cestou džunglí se Mauglí setká se zvířaty, které to s ním nemyslí vždy dobře. Patří mezi ně krajta Ká, jejíž svůdný hlas a pronikavý pohled hypnotizují člověčí mládě, a marnivý král Ludvík, který se snaží Mauglího přemluvit, aby mu prozradil tajemství překrásného, leč smrtonosného Rudého květu: ohně.

Podfukáři 2 - Letní kino na zámku

Čtvrtek04.08
2130 more
rezervace 100
 • 12+ Akční / Komedie / Thriller
 • 129 min. Titulky 2D
 • 2016 USA

 Režie: Jon Murray Chu

Hrají: Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Lizzy Caplan, Dave Franco, Daniel Radcliffe, Morgan Freeman, aj.

Špičkoví iluzionisté ze skupiny ČTYŘI JEZDCI [Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco a Lizzy Caplan] se vracejí ve svém druhém dobrodružství, aby na svém celosvětovém turné předvedli kousky přesahující hranice lidského chápání a posunuli hranice jevištních iluzí do nových výšin.

Sebevražedný oddíl - Letní kino na zámku

Pátek05.08
2130 more
rezervace 130
 • 15+ Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy / Thriller
 • Titulky 2D
 • 2016 USA Premiéra

 Režie: David Ayer

Hrají: Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, aj.

Tajná vládní agentura A.R.G.U.S., kterou vede Amanda Waller (Viola Davis), vytvoří skupinku super padouchů, které říkají Suicide Squad - sebevražedná skupina. To proto, že se občas jeden z nich nevrátí z akce zpět. Provedení jednotlivých úkolů vede k výměně za kratší tresty odnětí svobody pro jednotlivé zúčastněné.

filtr

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Pokladna po dobu letního kina

Vážení diváci,
po dobu letního kina (6.7.-7.8.) bude pokladna v kině otevřena v době od 16:00 do 19:50. Pokladna v místě letního kina na zámku bude otevřena vždy před začátkem představení od 20:30 do začátku projekce.