:

Deadpool - Letní kino na zámku

Úterý26.07
2130 more
rezervace 100
 • 15+ Akční / Fantasy / Sci-Fi
 • 108 min. Titulky 2D
 • 2016 USA

 Režie: Tim Miller

Hudba: Junkie XL

Hrají: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller, Gina Carano, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Jed Rees, Karan Soni, Ben Wilkinson, Stan Lee

Nejsem žádnej z**** superhrdina. Je to tak. Deadpool je největší překvapení mezi comicsovými adaptacemi. Je to zábavné, sprosté, pubertální, jednoduché, ale chytré, a je to prostě dobré. Přijďte zas.

Zootropolis: Město zvířat - Letní kino na zámku

Středa27.07
2130 more
rezervace 100
 • Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný
 • 109 min. Dabing 2D
 • 2016 USA

 Režie: Byron Howard, Rich Moore

Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to metropole, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda.

Jason Bourne - Letní kino na zám

Čtvrtek28.07
2130 more
rezervace 130
 • 15+ Akční / Thriller
 • 117 min. Titulky 2D
 • 2016 USA Premiéra

 Režie: Paul Greengrass

Scénář: Paul Greengrass, Matt Damon, Christopher Rouse

Hrají: Matt Damon, Julia Stiles, Alicia Vikander, Tommy Lee Jones, Vincent Cassel, Riz Ahmed, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Amy De Bhrún, Ellie Fox

Jason Bourne (Matt Damon) už poskládal skoro všechny střípky své rozbité životní mozaiky. Potrestal většinu tvůrců zvláštního programu, který z něj udělal stroj na zabíjení. Chce hodit minulost za hlavu a dál pokračovat prostou přítomností, kterou představují ilegální boxerské zápasy. Z tohohle komfortu ho vytrhne bývalá kolegyně, zběhlá agentka Nicky (Julia Stiles), která mu připomene, že na ty nejpalčivější otázky ještě odpovědi nedostal.

Krotitelé duchů - Letní kino na zámku

Pátek29.07
2130 more
rezervace 130
 • Akční / Komedie / Sci-Fi
 • Dabing 2D
 • 2016 USA Premiéra

 Režie: Paul Feig

Hrají: Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, Cecily Strong, Chris Hemsworth, Bill Murray, Michael Kenneth Williams, Andy Garcia, Matt Walsh, Sigourney Weaver, aj.

Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět!

Sezn@mka - Letní kino na zámku

Sobota30.07
2130 more
rezervace 130
 • 12+ Komedie
 • 90 min. 2D
 • 2016 ČR Premiéra

 Režie: Zita Marinovová

Hrají: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Zuzana Kajnarová, Marie Doležalová, Šárka Vaculíková, Ladislav Hampl, Petr Vondráček, Lukáš Pavlásek, aj.

"Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát. Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti.

André Rieu: Koncert z Maastrichtu 2016 - Letní kino na zámku

Neděle31.07
2130 more
rezervace 190
 • Koncert
 • 180 min. Titulky 2D
 • 2016 Nizozemsko Premiéra

 Andrého koncert trhal v roce 2015 rekordy v návštěvnosti v mnoha zemích a publikum zaujal v každém koutu Evropy. Letos se znovu těšíme na osvědčené, ale i nové tváře a doufáme, že se k nám ve svém kině na tuhle fantastickou událost přidáte. Nizozemský mistr André Rieu se vrací do rodného Maastrichtu na další neuvěřitelný koncert pod širým nebem, plný hudby, smíchu i ohňostrojů. Připravte se na spoustu emocí během mimořádného koncertu tohoto roku, který baví publikum po celém světě. André je fanouškům důvěrně známý jako "král waltzu". Každý rok vystupuje před tisíci fanoušky v překrásných kulisách středověkého náměstí svého rodného Maastrichtu v Nizozemsku. Letos se k němu jako vždy připojí slavný Johann Strauss Orchestra, jeho sopranistky a tenoři a speciální hosté. Koncerty v Maastrichtu jsou z celé Adrého sezóny nejpopulárnější a v roce 2016 se navíc chystá největší a nejvelkolepějšímu vystoupení, které bylo kdy v kinech k vidění. André chce okouzlit publikum na nezapomenutelném večeru plném humoru, hudby a emocí. Nechte se pohltit okouzlující atmosférou, která baví publikum v každém koutě planety. Všechny Andrého fanoušky svádí dohromady společná touha sdílet a zažít překrásnou hudbu, smích, tanec i několik slz. Když se ptali Adrého, co by vzkázal svým fanouškům po celém světě, řekl: "Jsem tak rád, že můj koncert v domácím Maastrichtu bude v červenci znovu k vidění v kinech! Bude to úžasný večer a můžu vám slíbit, že to bude hudební zážitek, který si budete pamatovat. Jestli se k nám nemůžete přidat v Maastrichtu, dorazíme my za vámi do vašeho kina."

Teorie tygra - Letní kino na zámku

Pondělí01.08
2130 more
rezervace 100 PŘIDÁVÁME!
 • Road movie / Komedie / Drama
 • 101 min.
 • 2016 ČR

Režie: Radek Bajgar
Hrají: Jiří Bartoška, Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Jiří Havelka, Pavla Beretová, Jakub Kohák, Iva Janžurová, Arnošt Goldflam, Lucia Siposová, Klára Melíšková, Jaromír Dulava, Tereza Těžká

Road movie o muži, který si v šedesáti vzpomene, že míval sny i vlastní vůli a že chce zpátky vládu nad svým životem. Vydá se na riskantní cestu navzdory tomu, že tím přichází o vše. Film je též o jeho ženě, která to prostě myslela dobře: za manželství i svého muže obětavě převzala zodpovědnost, protože muži toho nejsou schopni. Revolta starého pána rozkolísá zavedené pořádky i v rodinách jejich dětí. Mladí by si to rádi zařídili lépe, ale zničující rodinná strategie pomalé přeměny z tygrů na králíky má hluboce zapuštěné kořeny.

filtr

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Pokladna po dobu letního kina

Vážení diváci,
po dobu letního kina (6.7.-7.8.) bude pokladna v kině otevřena v době od 16:00 do 19:50. Pokladna v místě letního kina na zámku bude otevřena vždy před začátkem představení od 20:30 do začátku projekce.